خرید دوج کوین ارزان و طریقه فروش دوج کوین با بالاترین قیمت

خرید دوج کوین ارزان و طریقه فروش دوج کوین با بالاترین قیمت
1399/04/04 | 34

خرید دوج کوین ارزان و طریقه فروش دوج کوین با بالاترین قیمت

 

دوج کوین در واقع به عنوان یک شوخی ( به علت قیمت خیلی پایین ) در ۶ دسامبر سال ۲۰۱۳ وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد که به علت پیدا کردن طرفداران بسیار زیاد باعث شد با اینکه  این ارز دیجیتال قیمت بسیار پایینی دارد اما سرمایه بسیار زیادی جذب کند

 

قیمت دوج کوین ، قیمت و نرخ دوج کوین + خرید دوج کوین ارزان و طریقه فروش دوج کوین با بالاترین قیمت

 

دوج کوین یک ارز رمزپایه است که در اینترنت و بین کاربران شبکه های مختلف اجتماعی شناخته شد. همان طور که در ابتدا هم گفتیم این ارز رمزپایه از نظر صاحبانش یک شوخی به حساب می آمد ولی شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اصلا چرا باید ارز رمزپایه با نماد یک سگ (dog) ساخته و اصلا چطور می تواند تا این حد محبوب شود. جکسون پالمر در سال 2013 برای اولین بار دوج کوین را به جهان معرفی کرد و پس از آن فراز و نشیب های زیادی در قیمت دوج کوین دیده شده است.

 

خرید دوج کوین

 

تیم Dogecoin به طور کامل از داوطلبان تشکیل شده است. این تیم در ابتدا توسط جکسون پالمر و بیلی مارکوس ایجاد شد، که اکنون نام آن "Shibetoshi Nakamoto" است – که برگرفته از نام خالق بیتکوین یعنی، Satoshi  Nakamoto می باشد. توسعه دهندگان این ارز شامل Max Keller، Ross Nicoll و Patrick Lodder هستند.

 

فروش دوج کوین

 

آنچه که در ابتدا با یک شوخی شروع شد امروز تبدیل به یکی از معروفترین کریپتوکارنسی های جهان تبدیل شده است.دوژکوین اگرچه اهداف بلندپروازانه و باکلاس خیلی از ارزهای امروزی را ندارد اما صاحب یکی از بزرگترین و رو به رشدترین جامعه های مجازی در بین تمام ارزهای دیجیتال می باشد. 

 

معرفی ارز دیجیتال دوج کوین

 

دوج کوین یک پلت فرم غیر متمرکز است که به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از ارز دیجیتال دوج کوین و ارزش آن معامله کنید. تا دسامبر ۲۰۱۳ هر بیت کوین به ارزش ۱۰۸۳.۱۴ دلار آمریکا رسیدو جهان شروع به تبدیل شدن دنیای ارز دیجیتال کرد. 

 

خرید انلاین دوج کوین

 

دوج کوین یک ارز منبع باز همپا به همپاست که محبوب همه ی شیبا اینوس های دنیاست (شیبا نژادی از سگه و نویسنده این شوخی رو با توجه به آیکون این ارز که تصویر یه سگ از این نژاده، کرده ). این ارز در ابتدا به عنوان یک شوخی و با اشاره به نام یک سگ بامزه ی "شیبا اینو" شروع شد که خیلی زود محبوبیت زیادی در اینترنت پیدا کرد. 

 

خرید دوج کوین با ارزانترین قیمت

 

این شوخی توجه بیلی مارکوس را که یک مهندس نرم افزار اهل پورتلند بود به خود جلب کرد. او بعدها با پالمر تماس گرفت و پیشنهاد داد تا دوج کوین را به واقعیت تبدیل کنند. تنها بعد از یک هفته در ششم دسامر دوج کوین به عنوان یک کریپتوکارنسی در دسترس همگان بود. به یکباره هجمه ی گسترده ای درباره ی این سکه ی جدید در اینترنت به راه افتاد و چیزی که به عنوان یک شوخی و برای سربه سر دیگران گذاشتن شروع شده بود تبدیل به یک ارز دیجیتال جدی شد .

 

خرید دوج کوین در سریعترین زمان

 

تازه آن زمان بود که جکسون پالمر کم کم به جدیت شوخی خود ایمان آورد : چیزی که من را از آن موقعیت به چیزی که امروز هستم ، یعنی کسی که واقعا میخواهد ساخته اش موفق شود، جامعه ای ایست که حول دوج کوین گرد آمده است. دوج کوین فعالترین جامعه را در بین تمام ارزهای دیجیتالی که من دیده ام دارد، ما حتی از بیتکوین فعالتریم. جامعه ای ما متشکل از افرادی است که خیلی خودشان را جدی نمیگیرند و بیشتر این ارز را برای خوشگذرانی و پاداش دادن به هم استفاده می کنند. البته من کاملا ایمان دارم که دوج کوین یک سوژه ی تیغ زن و به دنبال پول نیست. 

 

خدمات شارژ دوج کوین

 

اگرچه Dogecoin مبتنی بر پروتکل Scrypt Litecoin است ، اما زمان بلوک آن فقط یک دقیقه در مقایسه با 2.5 دقیقه Litecoin است. این بدان معنی است که Dogecoin معاملات و تأییدهای سریعتر را ارائه می دهد. M تفاوت عمده ای که بین Dogecoin و سایر ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد این است که تورمی است نه یک تورم. سکه های بی ارزش یک کلاه سخت دارند و این می تواند مردم را ترغیب کند تا با امید به اینکه ارزش آن با گذشت زمان افزایش یابد .

 

سفارش خرید دوج کوین

 

دوج کوین یک ارز رمزپایه است که در اینترنت و بین کاربران شبکه های مختلف اجتماعی شناخته شد. 

 

(( با کلیک به عکس زیر به کانال تلگرام سایت Exhadi بپیوندید ))خرید دوج کوین ارزان و طریقه فروش دوج کوین با بالاترین قیمت

بیشتر بخوانید : جهت مطالب زیاد به عکس زیر کلیک کنید
 
خرید دوج کوین ارزان و طریقه فروش دوج کوین با بالاترین قیمت

جهت خرید انلاین و اتوماتیک دوج کوین - Dogecoin از ما به عکس زیر ( کلیک کنید)

خرید دوج کوین ارزان و طریقه فروش دوج کوین با بالاترین قیمت
جهت فروش انلاین و اتوماتیک دوج کوین - Dogecoin به ما به عکس زیر ( کلیک کنید)

خرید دوج کوین ارزان و طریقه فروش دوج کوین با بالاترین قیمت  • نظرات کاربران
  • ارسال نظر
اولین نظر را شما ثبت نمایید


بستن